בחירת העורך

‎קורא‫/‬ת‫:‬

מאוסלו ועד היום – דו”ח מצב זכויות אדם...

מאוסלו ועד היום – דו”ח מצב זכויות אדם

,
חצי יובל לאחר הסכמי אוסלו, איך הקמת הרשות השפיעה על תושבי יהודה ושומרון הערבים ועל התלות הכלכלית והחברתית שלהם במדינת ישראל? מחקר חדש זה של המכון סוקר במבט רחב שלוש סוגיות בתחום זכויות האדם ביהודה ושומרון: תעסוקת פלסטינים בישראל, טיפול בחולים פלסטינים בבתי החולים בישראל ותפקוד המעברים. המחקר בחן את המדיניות הישראלית בכל אחד מן הנושאים הנידונים ואת יישומה של מדיניות זו מאז הסכמי אוסלו ועד היום, במלאת כחצי יובל.
image_printגרסא להדפסה

מאוסלו ועד היום: דו''ח מצב זכויות אדם

זווית אחרת שמחה לשתף פעולה עם המכון לאסטרטגיה ציונית – The Institute for Zionist Strategies, ולהביא בפניכם מעת לעת את המחקרים החדשים והמעניינים ביותר מהמכון.בסרטון הראשון, Arye Green מציג – "מאוסלו ועד היום: דו''ח מצב זכויות אדם"חצי יובל לאחר הסכמי אוסלו, איך הקמת הרשות השפיעה על תושבי יהודה ושומרון הערבים ועל התלות הכלכלית והחברתית שלהם במדינת ישראל?מחקר חדש זה של המכון סוקר במבט רחב שלוש סוגיות בתחום זכויות האדם ביהודה ושומרון: תעסוקת פלסטינים בישראל, טיפול בחולים פלסטינים בבתי החולים בישראל ותפקוד המעברים. המחקר בחן את המדיניות הישראלית בכל אחד מן הנושאים הנידונים ואת יישומה של מדיניות זו מאז הסכמי אוסלו ועד היום, במלאת כחצי יובל.צפייה מהנה !

Posted by ‎זווית אחרת‎ on Thursday, June 13, 2019


המכון לאסטרטגיה ציונית

המכון לאסטרטגיה ציונית (IZS) פועל לקידום וחיזוק אופייה היהודי ואופייה הדמוקרטי של מדינת ישראל. חירויות אישיות, צדק וזכויות אדם הם מרכיבים אינטגרליים למערכת הערכים היהודית וערכים מרכזיים בצורת ממשל דמוקרטית. תכניות המכון לאסטרטגיה ציונית בתחומים של חוקה, דת ומדינה, חינוך וזכויות אדם, מקדמות מטרות אלה ומובילות שינוי חיובי עמוק בחברה הישראלית. www.izs.org.il